Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Nemovitosti v Javea a nemovitosti na prodej v Javea.

Javea je město velkolepé krásy s okouzlující krajinou, kterou se můžete donekonečna kochat. Realitní kancelář MNM Costa Blanca má rozsáhlou škálu realit v Javea a nezáleží na tom, jaký druh bydlení zrovna hledáte! Luxusní vily, rodinné domy nebo apartmány, máme pro Vás perfektní nemovitost v Javea. Javea se nachází mezi mysem San Antonio a Cabo La Nao, což vám umožnuje si vychutnat úchvatnou a kouzelnou ochranu hory Montgó. Tato úžasná hora zajišťuje Javea vlastní mikroklimat která ji činí teplejší než většinu okolních měst.

Javea je rozdělena na tři odlišné oblasti, hlavní pláž Arenal, přístav a staré město. Stejně jako u mnoho menších oblastí vše je všude dobře označeno. Nabízíme obrovský výběr realit na prodej ve městě Javea, ve všech těchto oblastí, takže nám řekněte, co hledáte a my vám můžeme vybrat vaše bydlení snů!

Čisté, teplé a modré Středozemní moře obklopuje kilometry pláží, zátok a útesů, kde si můžete vychutnávat hodiny slunce a moře. Vodní sporty v oblasti jsou bezkonkurenční, a pokud se nezúčastníte, je vždy zábavné sledovat. Reality na prodej v Javea mají rozmanitou krajinu, okouzlující španělskou kulturu a brilantní školy; Javea je opravdu nádherné místo pro život.

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8016 189.000€

Prvotřídní poloha o rozloze 1.000 m2, v luxusní čtvrti Javea. Vzdálený pouze 3 minuty od centra letoviska Javea nabízí optimální podmínky pro užívání života. Obklopen piniemi se může pochlubit klidem a přírodou, zaručující vysokou kvalitu života. Na tomto pozemku nabízíme exkluzivní výběr moderních luxusních vil. Poloha snů pro náročné.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8283 195.000€

Stavební pozemky v Javea, Montgó. Nabízíme prvotřídní pozemky s přírodním parkem Montgó v zádech a nádherným panoramatickým výhledem na horizont (s jižní orientací!) - jednoduše lokalita snů. S tou nejlepší infrastrukturou a elitními sousedy. Ceny běžně od 245.000,- eur. K tomu nabízíme vynikající kvalitu výstavby vaší vysněné španělské vily se všemi zárukami.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

2 bedroom Apartmán for sale in Javea - Reference: E8708 236.900€

JAVEA, PŘEKRÁSNÝ NOVÝ PŘÍZEMNÍ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2010, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ V LETOVISKU JAVEA ARENAL JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami a velkým bazénem. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8388 249.000€

Javea, 4 ložnice, 2 koupelny, solitérní vila s velkým pozemkem a společným bazénem. Solitérní vila ve velmi dobrém stavu nabízí velký pozemek s pěkným porostem a je obzvláště vhodná pro trávení dovolené nebo pro sezónní pobyt. S terasami orientovanými na jih a společnou zahradou se společným bazénem. Objekt na úrovní s tradicí.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea - Reference: E8709 262.000€

Javea, atraktivní STŘEŠNÍ APARTMÁN SE 3 ložnicemi v klidném rezidenčním objektu vzdáleném pouze 500 metrů od pláže Arenal. Atraktivní infrastruktura, v blízkosti restaurací, barů a supermarketu. Nemovitost je nová a disponuje příjemnou infrastrukturou jako je zahrada, tenisové kurty a společný bazén.


more: 3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea...

3 bedroom Apartmán for sale in Javea - Reference: E8958 265.000€

JAVEA, ŠPIČKOVÝ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM. VZDÁLENÝ POUZE 5 MINUT CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PROMENÁDY ARENAL V LETOVISKU JAVEA. Apartmány, velmi luxusně uspořádané, jsou postavené v prvotřídní poloze a jsou vybaveny klimatizací k chlazení i vytápění, italskou kuchyní, velkou terasou a společným bazénem. Naprostý luxus!


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9016 289.000€

Javea, Tosalet. Solitérní vila se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, nedaleko pláže Arenal. Atraktivní, tradiční a samostatně stojící objekt, se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, další vybavení: velký bazénový sektor a pěkné nezastřešené terasy. Atraktivní nabídka ve vynikající poloze!


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8982 345.000€

Javea, solitérní vila, jižní orientace a 3 ložnice, S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ. Velmi atraktivní objekt s překrásným panoramatickým výhledem do údolí, 3 ložnicemi a samostatným apartmánem pro hosty. Poloha výše ve svahu, proto nabízí klid a soukromí, přitom se nachází pouze 5 minut jízdy autem od pláže Arenal. S obývacím pokojem, podlahovým topením, bazénem 8 x 4 m, pěknou zahradou, garáží... Komplexní objekt pro celoroční využití.


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8973 345.000€

Pozemek S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA MOŘE. Pozemek na nejlepším místě v Javea nabízí ten nejhezčí myslitelný výhled na moře. Výhled je vždy krásný a pokaždé trochu jiný.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

3 bedroom Usedlost for sale in Javea - Reference: E9145 349.000€

FINCA, Tradiční nemovitost, velmi dobrá poloha, pouze 5 minut chůze od centra vesnice, 3 LOŽNICE. Velmi pěkný objekt s tradicí a stylem, klidný, s výhledem a dobrými sousedy. V objektu se nacházejí 3 ložnice, 2 koupelny a POZEMEK O ROZLOZE 2.434 M2. Nemovitost je natolik zajímavá, že se nezdráháme ji označit za "velmi zajímavou nabídku".


more: 3 bedroom Usedlost for sale in Javea...