Investování v Costa Blanca

Investování v Costa Blanca


Hledáte investiční příležitost do nemovitostí ve Španělsku? Investování do nemovitostí může být tím nejlepším finančním rozhodnutím, jaké kdy uděláte. Jak jednou řekl Mark Twain: „Kupte si půdu, půda se už další nevyrábí." Ach, jakou měl pravdu.

Pozemky mají stabilní a dobré výkony. Investováním do nemovitostí se nabízí možnost získat pěkné zisky. V případě, že je bude chytře spravovat, může jít o zdroj cash-flow k nezaplacení. Jako u každé jiné investice je nutné na začátku zvážit a porovnat možné zisky a riziko. Záleží, jaký si vyberete způsob investování do nemovitostí, na základě toho budete potřebovat různé množství času, kapitálu, znalostí a trpělivosti.

Ohromující Costa Blanca je součástí provincie Alicante. Patří k ní přes 200 kilometrů dlouhé nádherné středozemní pobřeží, které se rozšiřuje do města Denia na severu a do Pilar de la Horadada na jihu. Jde o ideální místo pro investice do nemovitostí. Neustále se každý rok ukazuje, že trh španělských nemovitostí bují všemi cizími kupci, což mimo jiné znamená, že Vaše těžce vydělané peníze jsou dobře zainvestovány.

Dle statistiky z komerčních nemovitostních služeb a investičního poradenství CBRE, již investice do nemovitostí ve Španělsku dosáhly 3,417 milionů eur v průběhu prvních tří měsíců roku 2017, což je o 50 % více, než jaké bylo zaznamenáno množství za stejné období předchozího roku.


Zde uvádíme některé důvody, proč je investování v Costa Blance skvělá příležitost:

Ceny v Costa Blance vyrostly nahoru. Costa Blanca je mimořádně oblíbené místo mezi spoustou různých národů. Ať už jde o Brity, Holanďany, Němce, Francouze, Belgičany, Rusy nebo dokonce Španěly z území celého Španělska. Kromě toho severní Evropané chtějí kousek toho, co považují Španělé často za standard: skvělou investici ve skvělé lokalitě! Do Costa Blanca se žene spousta kupců, začíná být nedostatek nemovitostí na prodej, což samozřejmě ústí v růst cen na trhu.

Španělské banky nabízejí v současné době výhodné hypotéky, mělo by se jich využít, než je zase zruší. Dle nabídky jedné ze španělských bank je současná fixní úroková sazba u hypotečních úvěrů na 3 %.

Pronájmů nemovitostí je málo, takže je nákup nemovitosti na pronájem skvělý nápad, návratnost investic je velmi dobrá. Je klidně možné, že pak budete vlastnit celou ulici!

Životní styl. Ať u jde o posezení a užití si krásného počasí, nebo o kontakt s lidmi, radost z vodních sportů, lidé bude vždy tíhnout ke Španělsku, kde mohou čerpat co nejvíce z jeho uvolněného životního stylu. A to od všech tradic, kultury, španělského bohémského způsobu života, skvělého podnebí …. Až po krásnou vůni pomerančových a citrónových hájů… Představte si posezení ve Vaší zahradě u bazénu nebo na balkóně s čerstvě vymačkanou vypěstovanou šťávou z pomeranče z Valencie! Hodnota je … nevyčíslitelná!

Kupte si svůj majetek připravený na léto! Více kupců většinou hledá majetek ke koupi v tomto období roku. Nechcete přece propásnout nejlepší příležitosti, nemám pravdu? Nabídka nemovitostí je po létě vždy nižší, kvůli čemuž ceny nemovitostí rostou.

Ano, domnívám se, že je nemovitost vždycky dobrá! Nemovitosti, a to i ve velmi malém měřítku, zůstávají osvědčeným způsobem budování cash-flow a bohatství jednotlivce. Investice ve Španělsku je chytrý nápad. Není to jen náš názor, jsou to data a fakta! Ve Španělsku každoročně nakupuje stále více lidí a ceny nemovitostí rostou. Jediné, co musíte udělat, je podívat se na trend.Rychlý fakt: Věděli jste, že 90 % všech milionářů zbohatlo díky vlastnictví nemovitostí? Nemovitosti jsou nejbezpečnější investice, pro kterou se můžete rozhodnout.

Sami prozkoumejte a objevte, jak může být investování do nemovitostí výhodné. Čím více budete vědět, tím lépe! A nezapomínejte, vlastníci bohatnou během spánku.