Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Byty na prodej v Denia a apartmány v Denia

Od nádherného hradu až po její průzračné moře a dlouhé písčité pláže, je snadné zjistit proč apartmány v Denii jsou tak rychle prodány. Denia není místem jen pro turisty, čím dál tím více lidí z celého světa se stěhuje do této oblasti, aby mohli ochutnat vše, co Denia nabízí.

Denia je zaručeně skvělým místem pro investovaní do nemovitosti, a je jedno pokud jde o malou či velkou nemovitost, každopádně, pokud se rozhodnete pro nemovitost v centru města, sázíte na jistotu. Město má dostatek bytových domů a obrovskou škálu bytů na prodej v Denia. Máte-li v plánu zůstat v Denia a nikdy jste tu předtím nebyli? Kouknutím na naši nabídku Bytů na prodej v Denia je skvělý způsob jak udělat první krok.

Nicméne, pokud máte peníze navíc a chcete, aby se vám zhodnotily a neležely jen tak na účtu, koupe apartmánu v Denia je zaručeně skvělou investicí, jelikož tato oblast je velice populární mezi turisty a tím pádem Vaše investice do nemovitosti se rychle promění v dobrý celoroční příjem. Podívejte se níže na náš úplný seznam bytů na prodej v Denia.

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9089 80.000€

Oblast Dénia, Monte Predreguer. 2 ložnice a 1 koupelna. Krásný přízemní byt s komunálním bazénem a zahradou, velkou krytou a nekrytou terasou, postavený v roce 1985, Sat TV...... Bary a restaurace v docházkové vzdálenosti, v blízkosti centra vesnice. Objekt je skvěle udržován a připraven k okamžitému nastěhování. Speciální nabídka, vřele doporučujeme prohlídku!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 99.500€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8924 105.000€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9162 119.000€

Dénia, POUZE 3 MINUTY CHŮZE OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Atraktivní apartmán, v přízemí, v malém společenství, s parkovištěm, zahradou a bazénem. Apartmán nabízí 2 ložnice, 1 koupelny, obývací pokoj/jídelnu, kompletní kuchyni a pěknou zastřešenou terasu s dobrou sluneční polohou a pěkným výhledem. Ideální objekt pro celoroční užívání nebo dovolenou, v dobrém sousedství nových vlastníků. Skvělá nabídka!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9125 129.900€

Dénia, velmi atraktivní apartmán na pláži (2 ložnice), POUZE 25 METRŮ OD PÍSEČNÉ PLÁŽE! Apartmán, vhodný jako základna pro rodinnou rekreaci, je velmi vkusný a nabízí vše, co si můžete pro dovolenou ve Španělsku přát: klid, bazén a písečnou pláž. Objekt se nachází v prvním patře domu, disponuje 2 ložnicemi, 1 koupelnou, otevřenou kuchyní, obývacím pokojem/jídelnou a zastřešenou terasou. Krásný apartmán ve výhodné poloze tak představuje velmi atraktivní nemovitost


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8940 134.900€

Denia/Montgo oblast. Velmi atraktivní byt, pouze 5 minut chůze od centra Denia! Ideální místo pro strávení letní či zimní dovolené. Veškeré služby v místě. Apartmán se nachází ve 3. patře, 3 ložnice, zahrada, komunální bazén, vlastní parkovací místo, slunná terasa, komora. Tento byt svému budoucímu majiteli nabízí skvělou investiční příležitost, popř. pohodlné bydlení nedaleko centra.


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9177 145.000€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN V 2. POSCHODÍ SE 2 LOŽNICEMI, rok výstavby 2008. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény. Objekt má velmi pěknou zastřešenou terasu. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9217 155.000€

500 m od PÍSEČNÉ PLÁŽE, nádherné APARTMÁNY se 2 nebo 3 ložnicemi. Novostavba. Tento moderní luxusní objekt se nachází přímo u nejlepších písečných pláží letoviska Dénia. Apartmán v 1. poschodí je absolutní špička, má 2 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka! V ceně není privátní parkovací stání.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8537 157.900€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2004, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény a 24hodinovou ostrahou. Objekt s výtahem má v 1. patře velmi pěknou zastřešenou terasu. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9205 169.000€

Krásný a prostorný přízemní apartmán se 2 ložnicemi, POUZE 500 METRŮ OD PÍSEČNÉ PLÁŽE, nákupů a restaurací. Nádherný, luxusní objekt leží přímo u nejlepší písečné pláže v letovisku Dénia. Tento přízemní apartmán je absolutní špička, má 2 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem na moře. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka, vč. privátního parkování a nábytku.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...