Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Byty na prodej v Denia a apartmány v Denia

Od nádherného hradu až po její průzračné moře a dlouhé písčité pláže, je snadné zjistit proč apartmány v Denii jsou tak rychle prodány. Denia není místem jen pro turisty, čím dál tím více lidí z celého světa se stěhuje do této oblasti, aby mohli ochutnat vše, co Denia nabízí.

Denia je zaručeně skvělým místem pro investovaní do nemovitosti, a je jedno pokud jde o malou či velkou nemovitost, každopádně, pokud se rozhodnete pro nemovitost v centru města, sázíte na jistotu. Město má dostatek bytových domů a obrovskou škálu bytů na prodej v Denia. Máte-li v plánu zůstat v Denia a nikdy jste tu předtím nebyli? Kouknutím na naši nabídku Bytů na prodej v Denia je skvělý způsob jak udělat první krok.

Nicméne, pokud máte peníze navíc a chcete, aby se vám zhodnotily a neležely jen tak na účtu, koupe apartmánu v Denia je zaručeně skvělou investicí, jelikož tato oblast je velice populární mezi turisty a tím pádem Vaše investice do nemovitosti se rychle promění v dobrý celoroční příjem. Podívejte se níže na náš úplný seznam bytů na prodej v Denia.

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9362 109.950€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný přízemní apartmán, 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9424 110.000€

Oblast Dénia, Monte Predreguer. 2 ložnice a 1 koupelna. Krásný byt v 1. poschodí s komunálním bazénem, zahradou a velkou terasou, postavený v roce 1995, Sat TV...... Bary a restaurace v docházkové vzdálenosti, v blízkosti centra vesnice. Objekt je skvěle udržován a připraven k okamžitému nastěhování. Speciální nabídka, vřele doporučujeme prohlídku!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9341 135.000€

Dénia, POUZE 3 MINUTY CHŮZE OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Atraktivní apartmán, v přízemí, v malém společenství, s vlastním parkovištěm, komunální zahradou a bazénem. Apartmán nabízí 2 ložnice, 1 koupelnu, obývací pokoj/jídelnu, kompletní kuchyni a pěknou zastřešenou terasu s dobrou sluneční polohou a pěkným výhledem na Segaria horu. Ideální objekt pro celoroční užívání nebo dovolenou, v dobrém sousedství nových vlastníků. Skvělá nabídka!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9416 139.900€

Dénia, VÝHODNÁ NABÍDKA!! NaA PRODE, PŘÍZEMNÍ APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI v klidném rezidenčním objektu vzdáleném pouze 500 metrů od pláže a centra vesnice. Atraktivní infrastruktura, v blízkosti restaurací, barů a supermarketu. Nemovitost je zánovní a disponuje zahradou a společným bazénem.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9177 145.000€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN V 2. POSCHODÍ SE 2 LOŽNICEMI, rok výstavby 2008. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény. Objekt má velmi pěknou zastřešenou terasu. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9420 155.000€

Oblast Denia, ŠPIČKOVÝ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM, VZDÁLENÝ POUZE 5 MINUT CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PLÁŽE. Apartmány, velmi luxusně uspořádané, jsou postavené v prvotřídní poloze a jsou vybaveny klimatizací k chlazení i vytápění, italskou kuchyní, velkou terasou a komunálním bazénem. Naprostý luxus!


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9440 155.000€

Els Poblets. Velmi atraktivní apartmánt, pouze 1 minuta chůze od centra vesnice! Ideální místo pro strávení letní či zimní dovolené. Veškeré služby v místě. Apartmán se nachází ve 1. patře, 3 ložnice. Tento byt svému budoucímu majiteli nabízí skvělou investiční příležitost, popř. pohodlné bydlení nedaleko centra.


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9255 157.900€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2004, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény a 24hodinovou ostrahou. Tento apartmán s výtahem, v 1. patře, disponuje prostornou zastřešenou terasu. Ideální jak pro dovolenou, tak i pro celoroční pobyt.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9336 165.000€

500 m od PÍSEČNÉ PLÁŽE, nádherné APARTMÁNY se 2 nebo 3 ložnicemi. Novostavba. Tento moderní luxusní objekt se nachází přímo u nejlepších písečných pláží letoviska Dénia. Apartmán v 1. poschodí je absolutní špička, má 2 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka! V ceně není privátní parkovací stání.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...