Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Byty na prodej v Denia a apartmány v Denia

Od nádherného hradu až po její průzračné moře a dlouhé písčité pláže, je snadné zjistit proč apartmány v Denii jsou tak rychle prodány. Denia není místem jen pro turisty, čím dál tím více lidí z celého světa se stěhuje do této oblasti, aby mohli ochutnat vše, co Denia nabízí.

Denia je zaručeně skvělým místem pro investovaní do nemovitosti, a je jedno pokud jde o malou či velkou nemovitost, každopádně, pokud se rozhodnete pro nemovitost v centru města, sázíte na jistotu. Město má dostatek bytových domů a obrovskou škálu bytů na prodej v Denia. Máte-li v plánu zůstat v Denia a nikdy jste tu předtím nebyli? Kouknutím na naši nabídku Bytů na prodej v Denia je skvělý způsob jak udělat první krok.

Nicméne, pokud máte peníze navíc a chcete, aby se vám zhodnotily a neležely jen tak na účtu, koupe apartmánu v Denia je zaručeně skvělou investicí, jelikož tato oblast je velice populární mezi turisty a tím pádem Vaše investice do nemovitosti se rychle promění v dobrý celoroční příjem. Podívejte se níže na náš úplný seznam bytů na prodej v Denia.

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8924 105.000€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9162 119.000€

Dénia, POUZE 3 MINUTY CHŮZE OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Atraktivní apartmán, v přízemí, v malém společenství, s parkovištěm, zahradou a bazénem. Apartmán nabízí 2 ložnice, 1 koupelny, obývací pokoj/jídelnu, kompletní kuchyni a pěknou zastřešenou terasu s dobrou sluneční polohou a pěkným výhledem. Ideální objekt pro celoroční užívání nebo dovolenou, v dobrém sousedství nových vlastníků. Skvělá nabídka!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9177 145.000€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN V 2. POSCHODÍ SE 2 LOŽNICEMI, rok výstavby 2008. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény. Objekt má velmi pěknou zastřešenou terasu. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9217 155.000€

500 m od PÍSEČNÉ PLÁŽE, nádherné APARTMÁNY se 2 nebo 3 ložnicemi. Novostavba. Tento moderní luxusní objekt se nachází přímo u nejlepších písečných pláží letoviska Dénia. Apartmán v 1. poschodí je absolutní špička, má 2 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka! V ceně není privátní parkovací stání.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9255 157.900€

Dénia, PŘEKRÁSNÝ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2004, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ A CENTRUM LETOVISKA Dénia JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami, velkými bazény a 24hodinovou ostrahou. Tento apartmán s výtahem, v 1. patře, disponuje prostornou zastřešenou terasu. Ideální jak pro dovolenou, tak i pro celoroční pobyt.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9205 169.000€

Krásný a prostorný přízemní apartmán se 2 ložnicemi, POUZE 500 METRŮ OD PÍSEČNÉ PLÁŽE, nákupů a restaurací. Nádherný, luxusní objekt leží přímo u nejlepší písečné pláže v letovisku Dénia. Tento přízemní apartmán je absolutní špička, má 2 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem na moře. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka, vč. privátního parkování a nábytku.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9219 170.000€

500 m od PÍSEČNÉ PLÁŽE, nádherné APARTMÁNY se 2 nebo 3 ložnicemi. Novostavba. Tento moderní luxusní objekt, v 1. poschodí, se nachází přímo u nejlepších písečných pláží letoviska Dénia. Apartmán je absolutní špička, má 3 ložnice, disponuje skvělou zastřešenou terasou s nádherným výhledem. Zde se budete cítit jako v ráji, a to 365 dní v roce! Speciální nabídka! V ceně není privátní parkovací stání.


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8920 225.000€

Dénia, pouze 2 minuty od přístavní čtvrti a maríny. Pěkný byt s výhledem na přístav, moře a staré město se nachází ve 4. patře apartmánového domu, který byl postaven v roce 2001. Objekt nabízí 3 ložnice (1 ložnice s koupelnou en suite), pěknou kuchyni s malou prádelnou, obývací pokoj s jídelnou a zastřešenou terasu s výhledem na moře, přístav a staré město. Skvělý objekt na celoroční využití v blízkosti všech věcí, které dělají život příjemným.


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...

3 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9266 268.000€

1. ŘADA U PLÁŽE, Apartmán s výhledem na moře! Triplex Apartmán s panoramatickým výhledem na moře, bazénem a zahradou! Jedinečná nabídka!


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Denia...