Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Domy k prodeji v Denia a Nemovitosti v Denia

Denia je město v provincii Alicante a je známá především pro dominující stavbu hradu Denia na izolovaném kopci, z kterého můžete vidět krásnou přístavní oblasti. Bez ohledu na to, co hledáte, zaručeně zde naleznete dům na prodej v Denia, v oblasti, která pro Vás bude ideální. Denia má 20km pláží, které si můžete užít celoročně na rozdíl od jiných oblastí Costa Blanca, celoročně jsme zaneprázdněny stavbou domů na prodej v Denia, velké investice ale také úžasný domov. Denia má všude skované poklady, díky kterým si donekonečna říkáš ‚wow‘ včetně malé skalnaté zátoky, která je ideální pro potápění a být co nejvíc nablízku přírodě.

Pokud máte rádi moře, pak právě rozhodnutím se pro koupi nemovitosti v Denia je skvělý způsob, jak rozšířit tuto vášeň. Pokud nejste vášnivými milovníky potápění, tak proč nezkusit jiné vodní sporty, Denia pro Vás má širokou škálu vodních sportů; od plachtění a jachting klubu po pádlování na prkně a windsurfing.

Noční život zde je jeden z dalších důvodů proč se lidé rozhodnou pro koupi nemovitosti v Denia, je zde obrovský výběr restaurací, barů doslova stovky tapas barů, které zaručeně uspokojí požadavky každého. Bez ohledu na to, zda jste mladí, nebo staří, svobodní, anebo máte rodinu, navštivte naše stránky pro zobrazení nejlepších domů na prodej v Denia a pomozte nám Vám pomoci s nalezením Vašeho ideálního domova.

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8062 24.000€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8066 47.000€

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8065 47.900€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E9139 109.000€

Krásný výhled do dálky přes údolí! Velmi pěkný pozemek, 800 m2, na rovině, moderní okolní zástavba (infrastruktura), střed vesnice dosažitelný příjemnou procházkou. V sousedství se nacházejí nádherné solitérní vily a pozemek nabízí krásný výhled do dálky přes údolí. Mezinárodní flér, pouze 5 minut od nákupního centra, 10 minut od písečné pláže a 15 minut od letoviska Dénia. Rádi vám na tomto pozemku postavíme váš vysněný španělský dům!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9376 109.000€

NEMOVIDOST S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ, 2 ložnice & 2 koupelny. Tento velmi dobře řešený řadový domek nabízí kombinaci tradice a pohodlí s místnostmi, které se ve Španělsku najdou jen zřídka ... velmi prostorné a klidné umístění! Z prostorné terasy se můžete kochat podmanivým výhledem do dálky. Absolutní sen na pobřeží Costa Blanca - k celoročnímu využití!


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9362 109.950€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný přízemní apartmán, 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9424 110.000€

Oblast Dénia, El Vergel. 2 ložnice a 1 koupelna. Krásný byt v přízemí s komunálním bazénem, zahradou a velkou terasou. Pláž, bary a restaurace v docházkové vzdálenosti, v blízkosti centra vesnice. Objekt je skvěle udržován a připraven k okamžitému nastěhování. Speciální nabídka, vřele doporučujeme prohlídku!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9318 119.000€

Jedinečná nabídka! Nádherný rohový bungalov se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, postavený v roce 2005, v klidné lokalitě. Místnosti jsou praktické a dům je orientován na jih, se společnými zahradami a bazénem. Vesnice: dosažitelná procházkou za 2 minuty, písečná pláž vzdálená pouze 10 minut jízdy. Objekt se výborně hodí jako prázdninové sídlo nebo jako letní byt pod španělským sluncem.


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9457 119.900€

EL VERGEL, LUXUSNÍ PENTHOUSE s terasou o velikosti 93 m2, výhled na moře, 3 ložnice, bazén. Prostorný, pohodlný a moderně zařízený střešní apartmán, z roku 2008, se nachází ve 4. patře. Komplex disponuje výtahem, komunálním bazénem a garáží. Jen pár minut chůze od pláže. Tato oblast nabízí možnost celoroční rekreace a aktivního trávení volného času.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...