Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Luxusní vily u moře k prodeji a Luxusní vily u moře na prodej.

Luxusní vily u moře k prodeji a Luxusní rodinné domy u moře na prodej s Realitní kanceláří MNM Costa Blanca. Když Vám najdeme vaší perfektní luxusní vilu u moře na prodej, v perfektní lokalitě pro vás, proč nevyzkoušet některé z vodních sportů na překrásných plážích Španělska, je zde všechno, od plachtění a jachting klubů až po paddleboarding (pádlování ve stoje) a windsurfingu.

Noční život je zde dalším důvodem, proč lide upřednostňují koupi luxusních vil u moře, jedním z důvodu je obrovský výběr restaurací a doslova stovky barů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Bez ohledu na to, zda jste mladí nebo staří, svobodní či ženatí, koukněte na nabídku našich luxusních vil k prodeji u moře ve Španělsku a pomozte nám najít Váš ideální domov.

Bez ohledu na to, co hledáte, my Vám najdeme perfektní luxusní vilu u moře na prodej ve Španělsku.

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8965 1.100.000€

Jávea, u Montgó, VILA S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM! Pod ochranou fascinujícího horského hřebene Montgó, který jako spící slon odděluje letoviska Jávea a Dénia, leží tato výrazná a současně okouzlující usedlost – půvabná kombinace středomořského „zámečku“ a řemeslné tradice.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9364 1.100.000€

Nabízíme Vám okouzlující solitérní vilu s výhledem na moře a privátním bazénem. Objekt se nachází na skoro rovném rohovém pozemku a je rámován krásnou mediteránskou zahradou.


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Moraira - Reference: M1618 1.195.000€

VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE. S okouzlujícím výhledem na fascinující pobřeží a azurově modré Středozemní moře se prezentuje tato bílá vila obklopena sluncem zalitými terasami z přírodního kamene, zářícím bazénem a nádhernými palmami. Vysloveně velkorysá nabídka místností se rozkládá v absolutně klidné poloze na jižním svahu, přičemž samotné obytné podlaží je dosažitelné z ulice pouze po několika málo schodech.


more: 4 bedroom Vila for sale in Moraira...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8482 1.250.000€

Velmi oceňované světlo pobřeží Costa Blanca, kterému proslavení autoři a vědci připisují nejen pozitivní, ale i léčebné účinky, proudí bez jakékoliv překážky moderními místnostmi vily. Světlo proudí velkoformátovými panoramatickými okny, která zároveň nabízejí malebné výhledy. Zelení porostlá přírodní rezervace, Středozemní moře na horizontu a široký záliv letoviska Jávea u nohou – tato velkolepá poloha už nemůže být lepší.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

6 bedroom Vila for sale in Moraira - Reference: E9347 1.250.000€

Moraira, část El Portet. Vila se 6 ložnicemi, VÝHLEDEM NA HORY A SAMOSTATNÝM APARTMÁNEM PRO HOSTY. Vila nabízí 6 ložnic a 6 koupelen, a je tak vhodná pro rodiny. S velmi pěkným pohledem na hory, privátním bazénem (12 x 6 m) a velkými nezastřešenými terasami. Nemovitost s celou řadou možností!


more: 6 bedroom Vila for sale in Moraira...

4 bedroom Vila for sale in Denia - Reference: E9385 1.250.000€

Dénia, Montgó, luxusní rodinná vila snů S VÝHLEDEM NA MOŘE a 4 ložnicemi. Překrásný objekt s dechberoucím výhledem na moře a zátoku letoviska Dénia... lepší výhled si člověk nemůže přát. Nemovitost nabízí velkorysý exteriér, privátní bazén, terasy.... Interiér v sobě skrývá nádech tradice s dřevěnými trámy a oblouky – celkově příjemná atmosféra, ve které si budete užívat života. Překrásný objekt.


more: 4 bedroom Vila for sale in Denia...

3 bedroom Vila for sale in Moraira - Reference: E9467 1.260.000€

Moraira, NÁDHERNÝ VÝHLED NA MOŘE, moderní novostavba se 3 ložnicemi. Moderní design, kvalitní materiály, bezchybné provedení stavby, které se dočkalo uznání z mnoha stran, dále příkladná infrastruktura a nezastavitelný pěkný výhled na moře jsou zaručeny. Další nepřehlédnutelnou výhodou je velmi dobrá poloha nedaleko vesnice Moraira. Špičková a velmi kvalitní nabídka!


more: 3 bedroom Vila for sale in Moraira...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9316 1.275.000€

Moderní rodinná vila s výhledem na moře, 4 ložnice. Exkluzivní projekt novostavby: vysoká kvalita stavby, moderní vybavení a impozantní poloha činí z tohoto projektu oázu pohody. Navíc si můžete dům utvářet podle vlastních představ, tak aby žádné přání nezůstalo nesplněno, a za aktuální cenu v daném okamžiku. Dokončení cca 10 měsíců od zahájení výstavby. Výjimečná příležitost novostavby!


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9462 1.290.000€

RESALE, Jávea, NOVOSTAVBA S VÝHLEDEM NA MOŘE, avantgardní architektura, špičková kvalita stavby! Nemovitost nabízí 4 ložnice, 3 koupelny, velký obývací pokoj/jídelnu, krásný exteriér, venkovní a vnitřní bazén, domotika, inteligentní systém klimatizace, středomořské zahrady... Absolutní klenot v nejlepší lokalitě. Tato vila je pravou oázou pohody na pobřeží Costa Blanca!


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9317 1.375.000€

NOVOSTAVBA. Nadstandardně řešená rodinná vila s výhledem na moře, leží uprostřed nekonečně malebné krajiny s nádechem vznešenosti a svobody. Vzdálené horské masívy lemují daleký horizont a středomořská kulisa obklopuje tuto nádhernou vilu. Skvělý objekt pro současnost i budoucnost.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...