Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Reality v Denia a nemovitosti na prodej v Denia.

Nemovitosti v Denia a reality k prodeji v Denia s makléřskou kanceláří MNM Costa Blanca. Když Vám najdeme perfektní nemovitost na pobřeží Costa Blanca v perfektní lokalitě pro vás, proč nevyzkoušet některé z vodních sportů na překrásných plážích Španělska, je zde všechno, od plachtění a jachting klubů až po paddleboarding (pádlování ve stoje) a windsurfingu.

Noční život je zde dalším důvodem, proč lide upřednostňují koupi nemovitosti v Denia, jedním z důvodu je obrovský výběr restaurací a doslova stovky barů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Bez ohledu na to, zda jste mladí nebo staří, svobodní či ženatí, navštivte naše jedinečné internetové stránky našich realit ve Španělsku a pomozte nám najít Váš ideální domov.

Bez ohledu na to, co hledáte, my pro Vás najdeme Váš domov snů v Denia.

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8062 24.000€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8066 47.000€

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8065 47.900€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E8924 105.000€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9215 115.000€

Jedinečná nabídka! Nádherný rohový bungalov se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, postavený v roce 2005, v klidné lokalitě. Místnosti jsou praktické a dům je orientován na jih, se společnými zahradami a bazénem. Vesnice: dosažitelná procházkou za 2 minuty, písečná pláž vzdálená pouze 10 minut jízdy. Objekt se výborně hodí jako prázdninové sídlo nebo jako letní byt pod španělským sluncem.


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9162 119.000€

Dénia, POUZE 3 MINUTY CHŮZE OD PÍSEČNÉ PLÁŽE. Atraktivní apartmán, v přízemí, v malém společenství, s parkovištěm, zahradou a bazénem. Apartmán nabízí 2 ložnice, 1 koupelny, obývací pokoj/jídelnu, kompletní kuchyni a pěknou zastřešenou terasu s dobrou sluneční polohou a pěkným výhledem. Ideální objekt pro celoroční užívání nebo dovolenou, v dobrém sousedství nových vlastníků. Skvělá nabídka!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8721 120.600€

Dénia / Els Poblets, překrásný, rovný pozemek o velikosti 603 m2. Poloha nabízí novou infrastrukturu a pozemek je připraven k zástavbě. Je možné zde postavit objekt o velikosti až 241 m2 (2 podlaží). Speciální nabídka v prvotřídní lokalitě.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E9139 129.000€

Krásný výhled do dálky přes údolí! Velmi pěkný pozemek, 800 m2, na rovině, moderní okolní zástavba (infrastruktura), střed vesnice dosažitelný příjemnou procházkou. V sousedství se nacházejí nádherné solitérní vily a pozemek nabízí krásný výhled do dálky přes údolí. Mezinárodní flér, pouze 5 minut od nákupního centra, 10 minut od písečné pláže a 15 minut od letoviska Dénia. Rádi vám na tomto pozemku postavíme váš vysněný španělský dům!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

3 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9227 129.000€

Nemovitosti Dénia / Beniarbeig, řadový dům. NYNÍ SNÍŽENÁ CENA NA POUHÝCH 129.000 €. 3 ložnice, v perfektním stavu a v překrásné poloze. Jako řadový domek nabízí hodně soukromí, s vlastním parkovištěm, zahradou atd.. Byl postaven v roce 1990, je pečlivě udržován a můžete jej užívat sami nebo pronajmout. POUZE 8 MINUT CHŮZE OD PLÁŽE, nyní velmi výhodná nabídka!


more: 3 bedroom Řadový dům for sale in Denia...