Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Reality v Denia a nemovitosti na prodej v Denia.

Nemovitosti v Denia a reality k prodeji v Denia s makléřskou kanceláří MNM Costa Blanca. Když Vám najdeme perfektní nemovitost na pobřeží Costa Blanca v perfektní lokalitě pro vás, proč nevyzkoušet některé z vodních sportů na překrásných plážích Španělska, je zde všechno, od plachtění a jachting klubů až po paddleboarding (pádlování ve stoje) a windsurfingu.

Noční život je zde dalším důvodem, proč lide upřednostňují koupi nemovitosti v Denia, jedním z důvodu je obrovský výběr restaurací a doslova stovky barů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Bez ohledu na to, zda jste mladí nebo staří, svobodní či ženatí, navštivte naše jedinečné internetové stránky našich realit ve Španělsku a pomozte nám najít Váš ideální domov.

Bez ohledu na to, co hledáte, my pro Vás najdeme Váš domov snů v Denia.

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8062 24.000€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8066 47.000€

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8065 47.900€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E9139 109.000€

Krásný výhled do dálky přes údolí! Velmi pěkný pozemek, 800 m2, na rovině, moderní okolní zástavba (infrastruktura), střed vesnice dosažitelný příjemnou procházkou. V sousedství se nacházejí nádherné solitérní vily a pozemek nabízí krásný výhled do dálky přes údolí. Mezinárodní flér, pouze 5 minut od nákupního centra, 10 minut od písečné pláže a 15 minut od letoviska Dénia. Rádi vám na tomto pozemku postavíme váš vysněný španělský dům!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9376 109.000€

NEMOVIDOST S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ, 2 ložnice & 2 koupelny. Tento velmi dobře řešený řadový domek nabízí kombinaci tradice a pohodlí s místnostmi, které se ve Španělsku najdou jen zřídka ... velmi prostorné a klidné umístění! Z prostorné terasy se můžete kochat podmanivým výhledem do dálky. Absolutní sen na pobřeží Costa Blanca - k celoročnímu využití!


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9362 109.950€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný přízemní apartmán, 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9424 110.000€

Oblast Dénia, El Vergel. 2 ložnice a 1 koupelna. Krásný byt v přízemí s komunálním bazénem, zahradou a velkou terasou. Pláž, bary a restaurace v docházkové vzdálenosti, v blízkosti centra vesnice. Objekt je skvěle udržován a připraven k okamžitému nastěhování. Speciální nabídka, vřele doporučujeme prohlídku!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9318 119.000€

Jedinečná nabídka! Nádherný rohový bungalov se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, postavený v roce 2005, v klidné lokalitě. Místnosti jsou praktické a dům je orientován na jih, se společnými zahradami a bazénem. Vesnice: dosažitelná procházkou za 2 minuty, písečná pláž vzdálená pouze 10 minut jízdy. Objekt se výborně hodí jako prázdninové sídlo nebo jako letní byt pod španělským sluncem.


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9457 119.900€

EL VERGEL, LUXUSNÍ PENTHOUSE s terasou o velikosti 93 m2, výhled na moře, 3 ložnice, bazén. Prostorný, pohodlný a moderně zařízený střešní apartmán, z roku 2008, se nachází ve 4. patře. Komplex disponuje výtahem, komunálním bazénem a garáží. Jen pár minut chůze od pláže. Tato oblast nabízí možnost celoroční rekreace a aktivního trávení volného času.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...