Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Nemovitosti v Javea a nemovitosti na prodej v Javea.

Javea je město velkolepé krásy s okouzlující krajinou, kterou se můžete donekonečna kochat. Realitní kancelář MNM Costa Blanca má rozsáhlou škálu realit v Javea a nezáleží na tom, jaký druh bydlení zrovna hledáte! Luxusní vily, rodinné domy nebo apartmány, máme pro Vás perfektní nemovitost v Javea. Javea se nachází mezi mysem San Antonio a Cabo La Nao, což vám umožnuje si vychutnat úchvatnou a kouzelnou ochranu hory Montgó. Tato úžasná hora zajišťuje Javea vlastní mikroklimat která ji činí teplejší než většinu okolních měst.

Javea je rozdělena na tři odlišné oblasti, hlavní pláž Arenal, přístav a staré město. Stejně jako u mnoho menších oblastí vše je všude dobře označeno. Nabízíme obrovský výběr realit na prodej ve městě Javea, ve všech těchto oblastí, takže nám řekněte, co hledáte a my vám můžeme vybrat vaše bydlení snů!

Čisté, teplé a modré Středozemní moře obklopuje kilometry pláží, zátok a útesů, kde si můžete vychutnávat hodiny slunce a moře. Vodní sporty v oblasti jsou bezkonkurenční, a pokud se nezúčastníte, je vždy zábavné sledovat. Reality na prodej v Javea mají rozmanitou krajinu, okouzlující španělskou kulturu a brilantní školy; Javea je opravdu nádherné místo pro život.

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8016 189.000€

Prvotřídní poloha o rozloze 1.000 m2, v luxusní čtvrti Javea. Vzdálený pouze 3 minuty od centra letoviska Javea nabízí optimální podmínky pro užívání života. Obklopen piniemi se může pochlubit klidem a přírodou, zaručující vysokou kvalitu života. Na tomto pozemku nabízíme exkluzivní výběr moderních luxusních vil. Poloha snů pro náročné.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8283 195.000€

Stavební pozemky v Javea, Montgó. Nabízíme prvotřídní pozemky s přírodním parkem Montgó v zádech a nádherným panoramatickým výhledem na horizont (s jižní orientací!) - jednoduše lokalita snů. S tou nejlepší infrastrukturou a elitními sousedy. Ceny běžně od 245.000,- eur. K tomu nabízíme vynikající kvalitu výstavby vaší vysněné španělské vily se všemi zárukami.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

2 bedroom Apartmán for sale in Javea - Reference: E8708 236.900€

JAVEA, PŘEKRÁSNÝ NOVÝ PŘÍZEMNÍ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2010, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ V LETOVISKU JAVEA ARENAL JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami a velkým bazénem. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9425 325.000€

Javea, Balcon al Mar. Solitérní vila se 3 ložnicemi a 2 koupelnami a samostatným apartmánem pro hosty, nedaleko pláže Arenal. Atraktivní, tradiční a samostatně stojící objekt, se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, další vybavení: velký bazénový sektor a pěkné nezastřešené terasy. Atraktivní nabídka ve vynikající poloze!


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Apartmán for sale in Javea - Reference: E9403 350.000€

Střešní apartmán v Jávea-Arenal, PŘÍMO U MOŘE, 3 ložnice. Tento klimatizovaný penthouse KRÁSNÝM VÝHLEDEM NA MOŘE, vzdálený pouze 3 minut od centra Jávea, nabízí velkou terasu, dále disponuje 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Vynikající objekt pro rodinu a dlouhodobý pobyt, s parkovištěm, komorou a společným bazénem.


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Javea...

3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea - Reference: E8888 375.000€

Střešní apartmán v Javea o velikosti 170 m2 s VÝHLEDEM NA HORY, POUZE 400 M OD PLÁŽE ARENAL. Luxusní nemovitost je vybavena 3 ložnicemi, 3 koupelnami, velkým obývacím pokojem s jídelnou a atraktivní terasou o velikosti 360 m2 orientovanou na jih. Apartmán splní i ty nejvyšší nároky a výborně se hodí pro ty, kteří si chtějí celoročně užívat španělského života. Poloha je v bezprostřední blízkosti přístavu a města. K objektu patří parkovací místo. Objekt, který si prostě musíte prohlédnout!


more: 3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea...

5 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9286 439.500€

Jedinečná nabídka! Finca s odděleným domem pro hosty (celkem 5 ložnic) a s překrásným panoramatickým výhledem... Z tohoto kompletně zrenovovaného klenotu vyzařuje tradice a nádech minulosti, přesto však tato vila nabízí veškeré pohodlí moderní nemovitosti. Objekt stojí na pozemku o rozloze 1.751 m2, v idylické krajině méně než 10 minut od písečné pláže, 2 minuty od centra obce. Může se pochlubit bazénem o velikosti 10 x 5 metrů, vířivkou a krásnou zahradou. Krásná nemovitost za výhodnou cenu!


more: 5 bedroom Vila for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9432 447.950€

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9122 448.000€

Vila s nádherným výhledem na moře v Jávea. Jako vydařená směs z rustikální, kastilské chalety a příjemně elegantního zámečku se tato malebná vila tyčí nad romantickým divokým pobřežím a neskutečně modrým mořem. Tato nádherná usedlost se v absolutním soukromí a naprosto klidné poloze rozkládá na dvou hlavních podlažích. Vegetací bujně zarostlé svahy nabízejí okouzlující výhled.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8754 449.000€

3 ložnice, prvotřídní kvalitní vila ve špičkové lokalitě v Javea obklopené lokální flórou. Luxusní vila je postavena na rovném, oploceném pozemku o velikosti 1.000 m2. Špičková vila, prvotřídní poloha, úžasné zážitky!


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...