Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Dům ve Španělsku a nemovitost k prodeji ve Španělsku.

Dům ve Španělsku a nemovitosti na prodej ve Španělsku s MNM Costa. Až pro Vás najdeme tu nejlepší nemovitost ve Španělsku v ideální oblasti, proč poté nezkusit některé z vodních sportů na krásných plážích Španělska, které nabízí vše od plachtění, jachting kluby, pádlování na prkně a surfování. Noční život je zde dalším důvodem, proč lide upřednostňují koupi nemovitosti ve Španělsku, jako je obrovský výběr restaurací a doslova stovky barů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Bez ohledu na to, zda jste mladí nebo staří, svobodní či ženatí, navštivte naše jedinečné internetové stránky našich realit ve Španělsku a pomozte nám najít Váš ideální domov.

Bez ohledu na to, co hledáte, my pro Vás najdeme tu perfektní nemovitost ve Španělsku.

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8062 24.000€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8066 47.000€

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8065 47.900€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

1 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley - Reference: E9380 58.500€

Pego, Moderní apartmán (1 ložnice). Krásný byt v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.


more: 1 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley...

2 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley - Reference: E9361 87.000€

Pego, Moderní apartmán (2 ložnice). Krásný apartmán v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley...

0 bedroom Pozemek for sale in Pego Valley - Reference: E8438 90.000€

VÝJIMEČNĚ PŘÍZNIVÁ CENA!!! Oblast Pego, velmi pěkný pozemek (1000 m2), s dechberoucím výhledem na údolí a Středozemní moře. Poloha nabízí novou infrastrukturu a pozemek je připraven k zástavbě. Se zdí z přírodního kamene a obklopen přírodou. Výhled na přírodní park Marjal de Pego a Středozemní moře je naprosto jedinečný. Speciální nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Pego Valley...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9187 105.000€

Dénia, La Sella, velmi pěkný apartmán v 1. patře , 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v oblasti "La Sella" a je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E9139 109.000€

Krásný výhled do dálky přes údolí! Velmi pěkný pozemek, 800 m2, na rovině, moderní okolní zástavba (infrastruktura), střed vesnice dosažitelný příjemnou procházkou. V sousedství se nacházejí nádherné solitérní vily a pozemek nabízí krásný výhled do dálky přes údolí. Mezinárodní flér, pouze 5 minut od nákupního centra, 10 minut od písečné pláže a 15 minut od letoviska Dénia. Rádi vám na tomto pozemku postavíme váš vysněný španělský dům!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

2 bedroom Řadový dům for sale in Denia - Reference: E9376 109.000€

NEMOVIDOST S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ, 2 ložnice & 2 koupelny. Tento velmi dobře řešený řadový domek nabízí kombinaci tradice a pohodlí s místnostmi, které se ve Španělsku najdou jen zřídka ... velmi prostorné a klidné umístění! Z prostorné terasy se můžete kochat podmanivým výhledem do dálky. Absolutní sen na pobřeží Costa Blanca - k celoročnímu využití!


more: 2 bedroom Řadový dům for sale in Denia...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9362 109.950€

La Sella Golf, Dénia. Velmi pěkný přízemní apartmán, 2 ložnice, 1 koupelna, se společnou zahradou a bazénem. Apartmán se nachází v resortu "La Sella". Je v perfektním stavu. Skvělý apartmán pro trávení dovolené, jako objekt k pronájmu nebo také k prodloužení sezóny. Velmi dobrá investice.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...