Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Nemovitosti Costa Blanca a Reality Costa Blanca

Realitní makléř na Costa Blanca a Costa Blanca Reality s MNM Costa Blanca. Když Vám najdeme perfektní nemovitost na pobřeží Costa Blanca v perfektní lokalitě pro vás, proč nevyzkoušet některé z vodních sportů na překrásných plážích Španělska, je zde všechno, od plachtění a jachting klubů až po paddleboarding (pádlování ve stoje) a windsurfingu.

Noční život je zde dalším důvodem, proč lide upřednostňují koupi nemovitosti ve Španělsku, jako je obrovský výběr restaurací a doslova stovky barů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Bez ohledu na to, zda jste mladí nebo staří, svobodní či ženatí, navštivte naše jedinečné internetové stránky našich realit ve Španělsku a pomozte nám najít Váš ideální domov.

Bez ohledu na to, co hledáte, my pro Vás najdeme dokonalou nemovitost na pobřeží Costa Blanca.

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8062 24.000€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 800 m2 do 1870 m2 za velmi příznivou cenu!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8066 47.000€

Pozemky v luxusní poloze. Nádherný výhled, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. V této lokalitě nabízíme parcely o velikosti od 1400 m2 za velmi příznivou cenu. Skvělá nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

0 bedroom Pozemek for sale in Denia - Reference: E8065 47.900€

Pozemky v luxusních polohách, s výhledem na moře, pouze 10 minut od letoviska Dénia a od písečné pláže. V tomto místě s luxusními vilami nabízíme široký výběr pozemků, ve svahu nebo na rovině. Poloha je prvotřídní s překrásnou místní vegetací. Zde najdete všechno, co dělá život příjemným. Výhled je okázalý, na hory nebo na panorama moře nebo na obojí. Pozemek: 1870 m2.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Denia...

1 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley - Reference: E9380 58.500€

Pego, Moderní apartmán (2 ložnice). Krásný apartmán v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.


more: 1 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley...

2 bedroom Apartmán for sale in Denia - Reference: E9355 60.000€

Oblast Dénia, Monte Predreguer. 2 ložnice a 1 koupelna. Krásný byt v 1. poschodí s komunálním bazénem, zahradou a velkou terasou, postavený v roce 1995, Sat TV...... Bary a restaurace v docházkové vzdálenosti, v blízkosti centra vesnice. Objekt je skvěle udržován a připraven k okamžitému nastěhování. Speciální nabídka, vřele doporučujeme prohlídku!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Denia...

1 bedroom Usedlost for sale in Pego Valley - Reference: E9199 78.500€

Život v čisté formě! Usedlost ve velmi dobré poloze, pouze 5 minut chůze od středu vesnice, velmi zajímavý objekt, v překrásné poloze s 1 ložnicí, 1 obývacím pokojem, 1 jídelnou, 1 koupelnou, kuchyní a nezastřešenými terasami. Velmi pěkný objekt s přírodnímy prvky a prvotřídním exteriérem.


more: 1 bedroom Usedlost for sale in Pego Valley...

2 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley - Reference: E9361 87.000€

Pego, Moderní apartmán (2 ložnice). Krásný apartmán v centru, s dobrou infrastrukturou, nedaleko restaurací a barů a pouchých 15 minut od pláže a moře.


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley...

3 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley - Reference: E9018 89.900€

Pego, apartmán s panoramatickým výhledem na moře v blízkosti centra města a 15 minut od pláže. Atraktivní 3 + kk byt. Tato klidná lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost: restaurace, bary, obchody, bankomaty!


more: 3 bedroom Apartmán for sale in Pego Valley...

0 bedroom Pozemek for sale in Pego Valley - Reference: E8438 90.000€

VÝJIMEČNĚ PŘÍZNIVÁ CENA!!! Oblast Pego, velmi pěkný pozemek (1000 m2), s dechberoucím výhledem na údolí a Středozemní moře. Poloha nabízí novou infrastrukturu a pozemek je připraven k zástavbě. Se zdí z přírodního kamene a obklopen přírodou. Výhled na přírodní park Marjal de Pego a Středozemní moře je naprosto jedinečný. Speciální nabídka!


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Pego Valley...

0 bedroom Pozemek for sale in Moraira - Reference: M1013 95.000€

Moraira / Teulada, prvotřídní stavební pozemek, s výhledem na zelené vinice a jiskřivou modř Středozemního moře - horizont jak namalovaný. Vzdálený pouze 5 kilometrů od pláží v Morairas a procházkou do centra obce Teulada. Pozemek se nachází uprostřed luxusního resortu s tenisovými kurty, společným bazénem, atd., ačkoliv skoro všechny vily zde mají také privátní bazén. S vodou, elektřinou a kanalizací. Vyžádejte si od MNM Costa Blanca aktuální nabídku nových vil.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Moraira...