Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Reality v Javea a reality k prodeji v Javea.

Javea je město velkolepé krásy s okouzlující krajinou, kterou se můžete donekonečna kochat. Realitní kancelář MNM Costa Blanca má rozsáhlou škálu nemovitostí v Javea a nezáleží na tom, jaký druh realit zrovna hledáte! Vily, rodinné domy nebo apartmány, máme pro Vás perfektní nemovitost v Javea. Javea se nachází mezi mysem San Antonio a Cabo La Nao, což vám umožnuje si vychutnat úchvatnou a kouzelnou ochranu hory Montgó. Tato úžasná hora zajišťuje Javea vlastní mikroklimat která ji činí teplejší než většinu okolních měst.

Javea je rozdělena na tři odlišné oblasti, hlavní pláž Arenal, přístav a staré město, stejně jako u mnoho menších oblastí vše je všude označeno. Máme obrovský výběr nemovitostí ve městě Javea, ve všech těchto oblastech, takže nám řekněte, co chcete, a my vám můžeme vybrat váš domov snů!

Čisté, teplé a modré Středozemní moře obklopuje kilometry pláží, zátok a útesů, kde si můžete vychutnávat hodiny slunce a moře. Vodní sporty v oblasti jsou bezkonkurenční, a pokud se nezúčastníte, je vždy zábavné sledovat. Nemovitosti v Javea mají rozmanitou krajinu, okouzlující španělskou kulturu a brilantní školy; Javea je opravdu nádherné místo pro život.

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8016 189.000€

Prvotřídní poloha o rozloze 1.000 m2, v luxusní čtvrti Javea. Vzdálený pouze 3 minuty od centra letoviska Javea nabízí optimální podmínky pro užívání života. Obklopen piniemi se může pochlubit klidem a přírodou, zaručující vysokou kvalitu života. Na tomto pozemku nabízíme exkluzivní výběr moderních luxusních vil. Poloha snů pro náročné.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8283 195.000€

Stavební pozemky v Javea, Montgó. Nabízíme prvotřídní pozemky s přírodním parkem Montgó v zádech a nádherným panoramatickým výhledem na horizont (s jižní orientací!) - jednoduše lokalita snů. S tou nejlepší infrastrukturou a elitními sousedy. Ceny běžně od 245.000,- eur. K tomu nabízíme vynikající kvalitu výstavby vaší vysněné španělské vily se všemi zárukami.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

2 bedroom Apartmán for sale in Javea - Reference: E8708 236.900€

JAVEA, PŘEKRÁSNÝ NOVÝ PŘÍZEMNÍ APARTMÁN, 2 LOŽNICE, postaven v roce 2010, málo používaný. PÍSEČNÁ PLÁŽ V LETOVISKU JAVEA ARENAL JE Z APARTMÁNU DOSAŽITELNÁ POUZE KRÁTKOU PROCHÁZKOU. Poloha: překrásná, se zahradami a velkým bazénem. Sen pro milovníky slunce, skvěle se hodí i pro celoroční využití!


more: 2 bedroom Apartmán for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9016 289.000€

Javea, Tosalet. Solitérní vila se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, nedaleko pláže Arenal. Atraktivní, tradiční a samostatně stojící objekt, se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, další vybavení: velký bazénový sektor a pěkné nezastřešené terasy. Atraktivní nabídka ve vynikající poloze!


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

0 bedroom Pozemek for sale in Javea - Reference: E8973 345.000€

Pozemek S DECHBEROUCÍM VÝHLEDEM NA MOŘE. Pozemek na nejlepším místě v Javea nabízí ten nejhezčí myslitelný výhled na moře. Výhled je vždy krásný a pokaždé trochu jiný.


more: 0 bedroom Pozemek for sale in Javea...

3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea - Reference: E8888 375.000€

Střešní apartmán v Javea o velikosti 170 m2 s VÝHLEDEM NA HORY, POUZE 400 M OD PLÁŽE ARENAL. Luxusní nemovitost je vybavena 3 ložnicemi, 3 koupelnami, velkým obývacím pokojem s jídelnou a atraktivní terasou o velikosti 360 m2 orientovanou na jih. Apartmán splní i ty nejvyšší nároky a výborně se hodí pro ty, kteří si chtějí celoročně užívat španělského života. Poloha je v bezprostřední blízkosti přístavu a města. K objektu patří parkovací místo. Objekt, který si prostě musíte prohlédnout!


more: 3 bedroom Střešní apartmán for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9122 448.000€

Vila s nádherným výhledem na moře v Jávea. Jako vydařená směs z rustikální, kastilské chalety a příjemně elegantního zámečku se tato malebná vila tyčí nad romantickým divokým pobřežím a neskutečně modrým mořem. Tato nádherná usedlost se v absolutním soukromí a naprosto klidné poloze rozkládá na dvou hlavních podlažích. Vegetací bujně zarostlé svahy nabízejí okouzlující výhled.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...

3 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8754 449.000€

3 ložnice, prvotřídní kvalitní vila ve špičkové lokalitě v Javea obklopené lokální flórou. Luxusní vila je postavena na rovném, oploceném pozemku o velikosti 1.000 m2. Špičková vila, prvotřídní poloha, úžasné zážitky!


more: 3 bedroom Vila for sale in Javea...

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E9040 485.000€

4 bedroom Vila for sale in Javea - Reference: E8442 489.000€

Javea, luxusní vila se 4 ložnicemi. Špičková vila ve špičkové poloze! Nemovitost má prostorné místnosti a nabízí navíc suterén, který je možné obývat jako další obytný prostor. Zahrada i bazén jsou vkusně zařízeny a parcela je oplocená. Objekt pro trvalé užívání.


more: 4 bedroom Vila for sale in Javea...