Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 105.

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9232
251.000 €

VILA ORIENTOVANÁ NA JIH A NABÍZEJÍCÍ VYNIKAJÍCÍ SOUKROMÍ, rok výstavby 2004, 3 ložnice. Velmi atraktivní poloha, zánovní vila, v klidné poloze, obklopena přírodou. Tato solitérní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem a velkou koupelnou. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9388
255.000 €

Solitérní vila, rok výstavby 2004, se 3 LOŽNICEMI a 3 KOUPELNAMI. Velmi atraktivní poloha, zánovní vila, v klidné poloze, obklopena přírodou. Tato solitérní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem a velkou koupelnou. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9160
259.500 €

Oblast Dénia, VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE, 3 ložnice, skvěle udržováno. Nemovitost, která v sobě spojuje dva sny – dům snů v poloze snů. Posazena uprostřed věčně zeleného údolí je tato nemovitost oázou klidu. Na hlavním podlaží: velký obývací pokoj, samostatná kuchyně s jídelnou, 2 ložnice, 1 koupelna, velká terasa a privátní bazén 8 x 4 m. Ve spodním podlaží: samostatný domek pro hosty, s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. Kompletně zařízeno!
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9354
265.000 €

Samostatně stojící rodinný dům, 3 ložnice a 3 koupelny, bazén. Tato pěkná nemovitost je ve velmi dobrém stavu, nabízí prostorné pokoje a má velmi dobré umístění s výhledem. Samotná vila: 3 ložnice, 3 koupelny, velká kuchyň, obývací jídelna, kryté a odkryté terasy a krásnou zahradu s velkým soukromým bazénem (8 x 4 m). Ve velmi aktuálním rezortu s moderní infrastrukturou.
více: Vila Na Prodej Denia ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9283
265.000 €

VILA S PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA HORY, rok výstavby 2005, 3 ložnice. Tato solitérní vila nabízí 3 ložnice, 3 koupelny, je ve velmi dobrém stavu a disponuje velkou soukromou zahradou, nezastřešenými terasami, privátním bazénem, velkým obývacím pokojem. Objekt snů pro dovolenou, pronájem nebo také pro celoroční využití. Vřele doporučujeme prohlídku!
více: Vila Na Prodej Denia ...