Dutch English Spanish German Dutch Swiss Czech

Výsledek hledání

Nemovitosti: 1 to 5 of 88.

4 ložnice Vila Na Prodej Javea - Reference: E8380
510.000 €

Velmi pěkná solitérní vila, Jávea, oblast Ambolo, 4 ložnice a 4 koupelny. Klenot, v nejlepší poloze a s naprostým komfortem. Vila nabízí 2 obývací pokoje, jídelnu, otevřenou kuchyni, 4 ložnice, 4 koupelny, zastřešenou terasu a nekonečné koupání pod blankytně modrou oblohou v privátním bazénu. Se 3 koupelnami „en suite", centrálním vytápěním, vestavnými skříněmi, naprostý luxus pro milovníky Španělska. Vila: ve stavu jako nová.
více: Vila Na Prodej Javea ...

4 ložnice Usedlost Na Prodej Denia - Reference: E9264
Od 540000 €
Nyní 525.000 €

Dům, ve kterém najdete svůj klid .... 4 ložnice. Špičkový objekt s překrásným panoramatickým výhledem... Z tohoto kompletně zrenovovaného klenotu vyzařuje tradice a nádech minulosti, přesto však tato vila nabízí veškeré pohodlí moderní nemovitosti. Objekt stojí na pozemku o rozloze 980 m2 a může se pochlubit bazénem o velikosti 8 x 4 m s dalekým výhledem.... Objekt, do kterého se snadno zamilujete!
více: Usedlost Na Prodej Denia ...

3 ložnice Usedlost Na Prodej Denia - Reference: E9006
Od 695000 €
Nyní 530.000 €

OBLAST Dénia / Els Poblets, ŠPANĚLSKÁ FINCA, se 3 ložnicemi a pouze 700 m od moře. Vila / finca, absolutně jedinečná a na klidném místě, je synonymem pro klid a přírodu, půvabná poloha pro milovníky Španělska. Vzdálená pouze 3 minuty od vesnice a přesto mimo ruch, se (zakrytým) bazénem a samozřejmě se všemi vymoženostmi, které si můžete jen přát!
více: Usedlost Na Prodej Denia ...

4 ložnice Střešní apartmán Na Prodej Javea - Reference: E8971
540.000 €

4 ložnice, ŠPIČKOVÝ STŘEŠNÍ APARTMÁN S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA JÁVEA ARENAL. VZDÁLENÝ POUZE 2 MINUTY CHŮZE OD PŘEKRÁSNÉ PROMENÁDY ARENAL V LETOVISKU JÁVEA. Naprostý luxus se 4 ložnicemi, 3 koupelnami, 3 velkými terasami (orientace na jih) a bezpočtem výhledů! Zde jsou splněna i ta nejnáročnější přání, která dělají život pod španělským sluncem tak příjemným. Tento střešní apartmán disponuje velkou garáží a komorou.
více: Střešní apartmán Na Prodej Javea ...

3 ložnice Vila Na Prodej Denia - Reference: E9233
549.000 €

Vila, nová, S VÝHLEDEM NA MOŘE, Dénia, Montgó. 3 ložnice, 2 koupelny. Solitérní vila (2007) je zánovní a velmi atraktivní. Klidná poloha uprostřed přírody, panoramatický výhled na Středozemní moře a národní park Montgó... Vila je spíše skromná nežli přepychová, obývací pokoj s jídelnou, otevřená kuchyně, komora, 3 ložnice a 2 koupelny. Skvělý objekt pro celoroční využití nebo pro trávení dovolené!
více: Vila Na Prodej Denia ...